Späť

Výsledky + ocenení...

Pridané: 23.8.2012 01:03:00 Počet zobrazení: 7849

23 August 2012

Vážení Chovatelia a Priaznivci holsteinského plemena v SR,

Slovenská Holsteinská Asociácia úprimne ďakuje všetkým, ktorí pomohli zrealizovať 7.  Národnú výstavu hovädzieho dobytka!

Tu nájdete podrobné informácie a umiestnenia zvierat na 7. Národnej výstave HZ 2012, ktorá sa uskutočnila v rámci Agrokomplexu 2012 v Nitre. Stačí kliknúť na nižšie umiestnené obrázky.  Oficiálnym rozhodcom pre holsteinské plemeno bol pán Rostislav Škrabal, Českomoravská společnost chovatelů, a.s., Česká republika.

kat

Poradie víťazných zvierat si môžete stiahnuť kliknutím na obrázok.

por

Šampiónka + krava  s najlepším vemenom

samp

Naši víťazi (na nižšie umiestnených obrázkoch), boli ocenení p. Ľubomírom Jahnátkom ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

Ing. E. Zácsek, Agrocontract mliečna farma a.s. Jasová

e

Ing. J. Karcol, Poľnohospodárske družstvo Horné Obdokovce

k

,Ing. S. Lányi Poľnohospodárske družstvo Prusy

la

Ing. Marián Ofúkaný (prvý sprava) riaditeľ Insemas s.r.o. Lučenec , (preberá ocenenie za plemenného býka - šampión výstavy)

m

Naši ocenení víťazi: zľava Ing, E. Zácsek Agrocontract mliečna farma a.s. Jasová, Ing. S. Lányi Poľnohospodárske družstvo Prusy, Ing. J. Karcol, Poľnohospodárske družstvo Horné Obdokovce, a riaditeľ SHA Ing. I. Hrica

hri

Ing. S. Lányi predseda z Poľnohospodárskeho družstva Prusy si prevzal aj ocenenie za najkrajšie zviera 7. Národnej výstavy !

naj

Spoločné foto vodičov a ošetrovateľov z jednotlivých poľ. podnikov + pracovníci SHA na 7. Národnej výstave.

spol

Kliknutím na nižšie umiestnený obrázok si môžete pozrieť video - zostrih z AX 2012

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti