Späť

Predkladanie žiadostí o podporu na dobytčie jednotky...

Pridané: 5.3.2015 08:10:00 Počet zobrazení: 2825

05 Marec 2015

http://www.apa.sk/index.php?navID=1&id=6328

Pôdohospodárska platobná agentúra zverejnila “Oznámenie o predkladaní žiadostí o podporu na dobytčie jednotky na rok 2015 v súlade s § 4 nariadenia vlády SR č. 152/2013 Z. z. o podmienkach poskytovania podpory v poľnohospodárstve formou prechodných vnútroštátnych platieb v znení neskorších predpisov”. Podpora na dobytčie jednotky bola v minulosti známa ako podpora na veľké dobytčie jednotky.

Podklady vrátane formulára nájdete na stránke:
http://www.apa.sk/index.php?navID=1&id=6328


Z oznámenia vyberáme:
Ide o doplnkovú vnútroštátnu platbu na dobytčie jednotky, žiadosti je potrebné predkladať v termíne od 9. marca 2015 do 31. marca 2015. PPA upozorňuje, že v dňoch 19. - 20.3.2015 nebude možné podávať žiadosti osobne na regionálnych pracoviskách. Žiadosti po lehote nebude brať PPA do úvahy. Pôdohospodárska platobná agentúra pripravila pre žiadateľov, ktorí si predložili v roku 2014 žiadosti o platbu na veľké dobytčie jednotky (ďalej len „DJ“) predtlačené formuláre identifikačných listov, ktoré si môžu žiadatelia vyzdvihnúť na príslušnom regionálnom pracovisku PPA.
Pre žiadateľov, ktorí predložili žiadosť na dojčiace kravy a ovce a kozy v roku 2014 , sú na základe údajov z CEHZ predtlačené formuláre „Zoznam dojčiacich kráv" a „Zoznam oviec a kôz na farme", ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou žiadosti o platbu na dobytčiu jednotku a sú žiadateľom k dispozícii na príslušnom regionálnom pracovisku PPA.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti