Späť

Dr. Bečvář + schôdza + podpora HD...

Pridané: 19.5.2013 12:23:00 Počet zobrazení: 3687

19 Máj 2013

VÁŽENÍ CHOVATELIA,

vo štvrtok 16.5.2013 sa v Centre výskumu živočíšnej výroby Nitra uskutočnila výročná členská schôdza Slovenskej Holsteinskej Asociácie. Bezprostredne po jej skončení nasledovala odborná prednáška MVDr. Bečvářa z ČR na tému:

Preventivni Veterinarni Prace v Chovech Skotu (kliknutím na nižšie umiestnený obrázok si môžete stiahnuť jej pdf. verziu)

b

p

 

VÁŽENÍ CHOVATELIA,

viacerí ste nás žiadali, aby sme zverejnili diskusný príspevok predsedu Predstavenstva SHA Ing. Vladimíra Chovana - „Podpora chovu hovädzieho dobytka v novom rozpočtovom období“, ktorý bol odprezentovaný na členskej schôdzi. Kliknutím na nižšie umiestnený obrázok si ho môžete otvoriť,  prípadne stiahnuť jeho kompletnú verziu (2,39MB).

 

Momentky z členskej schôdze SHA

h

v

Na obrázkoch zľava: Ing. I. Hrica, Ing. V. Chovan, Ing. A. Pastorek, Ing. J. Vadovič

c

b

Na obrázkoch zľava:  Ing. R. Čík, p. P. Bíró

s

n

Na obrázkoch zľava: MVDr. L. Stodola, Ing. M. Nagy

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti