Späť

WHFF - tlačová správa...

Pridané: 9.4.2016 21:27:00 Počet zobrazení: 2122

09 Apríl 2016

http://www.whff.info/

WORLD HOLSTEIN FRIESIAN FEDERATION - Svetová Holsteinsko-Frízska Federácia má nového prezidenta, viceprezidenta a generálneho tajomníka.

14. Valné zhromaždenie a Rada Svetovej Holsteinsko-Frízskej federácie (WHFF) minulý týždeň v Buenos Aires (Argentína) zvolila pána Josa Buitinga z Holandska za nového Prezidenta WHFF, Ann Louise Carson z Kanady za Viceprezidentku a Suzanne Harding z Veľkej Británie bola vymenovaná za generálnu tajomníčku.

14. Valného zhromaždenia WHFF a konferencie v Buenos Aires sa zúčastnilo vyše 400 delegátov zastupujúcich 37 krajín z celého sveta. Konferencia bola organizovaná Asociacion Criadores de Holand Argentino (ACHA) a poskytla fascinujúce pohľady do vývoja a budúcnosti chovu holsteinov vo svete s osobitným dôrazom na oblasti genomiky, dopadov na životné prostredie, zlepšovanie životných podmienok zvierat, ako aj efektívnejšiu výrobu mlieka so zreteľom na zníženie produkcie uhlíka.

Príspevky odprezentované na konferencii budú už čoskoro k dispozícii na webových stránkach WHFF. http://www.whff.info/
Valné zhromaždenie bolo svedkom odchodu pána Matthew Shaffera, ktorý bol prezidentom od roku 2012, rovnako ako členov Rady pána Kelda Christensena a Liliana Chaz. Novými členmi rady WHFF sa stali Cherilyn Watson (Nový Zéland), László Bognár (Maďarsko), Peter Cole (USA) a Felipe Ruiz (Mexiko).

Valné zhromaždenie potvrdilo vymenovanie novej generálnej tajomníčky Suzanne Harding, z Veľkej Británie pre budúce 4 roky.
Pre viac informácií kontaktujte:
Suzanne Harding, worldholstein@gmail.com
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti