Späť

Výsledky súťaže...

Pridané: 14.4.2013 21:55:00 Počet zobrazení: 3930

14 Apríl 2013

VÁŽENÍ CHOVATELIA A PRIAZNIVCI HOLSTEINA,

Dňa 11. apríla sa v Centre výskumu živočíšnej výroby Nitra uskutočnilo slávnostné vyhlásenie výsledkov 6. ročníka súťaže o „NAJLEPŠÍ ŠĽACHTITEĽSKÝ CHOV HOLSTEINSKÉHO PLEMENA SR“.

a

1

ch

Vyhláseniu výsledkov predchádzalo odovzdanie diplomov a zaradenie 4. ďalších kráv do Galérie dojníc 100 000 kg vyprodukovaného mlieka počas celoživotnej úžitkovosti chovateľom z AGORCONTRACT, a.s. Mikuláš ( 3 dojnice) a z Medzičilizie, a.s. Ňárad (1 dojnica).

n

Na obrázku zľava: Ing. V. Chovan - Predseda predstavenstva SHA, Ing. Z. Soós - Medzičilizie a.s., Ing. A. Hrdá - riaditeľka odboru MP a RV SR.

k

Na obrázku zľava: Ing. A. Hrdá - riaditeľka odboru MP a RV SR, p. V. Korpáš - AGROCONTRACT Miluláš a.s., Ing. V. Chovan - Predseda predstavenstva SHA.

Kliknutím na nižšie umiestnené obrázky si zväčšíte údaje o dojniciach z Galérie 100 000 kg mlieka.

n
1

 2

 3

Výsledky 6. ročníka súťaže o „NAJLEPŠÍ ŠĽACHTITEĽSKÝ CHOV HOLSTEINSKÉHO PLEMENA“.

Cieľom súťaže bolo spropagovať a oceniť prácu najlepších chovateľov holsteinského dobytka v Slovenskej republike. Chovy, ktoré sa zapojili do súťaže boli zoradené podľa „Priemernej Dennej Celoživotnej Úžitkovosti - PDCU“. Do výpočtu boli použité údaje z kontroly mliekovej úžitkovosti za obdobie od 1. januára 2012 do 31. decembra 2012.

v

10. až 7. miesto

des

6. až 4. miesto

se

3. miesto - Agrocontract mliečna farma, a.s. Jasová

j

2. miesto - Poľnohospodárske družstvo Prusy

p

1. miesto - AGROCONTRACT, a.s. Mikuláš

pr

Na obrázku zľava: Ing. A. Hrdá - riaditeľka odboru MP a RV SR, p. V. Korpáš - AGROCONTRACT Miluláš a.s., Ing. J. Drevenák - konateľ Sano - Moderná výživa zvierat, s.r.o., Ing. V. Chovan - Predseda predstavenstva SHA.

Na záver sa uskutočnila odborná prednáška na tému:

„Stratégia odchovu jalovíc v prvom roku života s ohľadom na intenzitu rastu v období mliečnej výživy “, ktorú skvele odprezentoval Ing. Jiří Jelínek z ČR.

jel

Kliknutím na obrázok si môžete stiahnuť prednášku...

p

 

V prípade ďalšieho záujmu o danú problematiku kontaktujte prosím:

Sano - Moderná výživa zvierat, s.r.o.
Dlhé Diely I. 23/a
841 04 Bratislava
Telefon: +421 2 653 16 570
Telefax: +421 2 654 21 983
E-mail: sano@sano.sk
Internet: www.sano.sk

Dobrá účasť v kongresovej sále a aj príjemná atmosféra na recepcii pomohli úspešne závršiť 6. ročník slávnostného vyhlásenia výsledkov súťaže. Slovenská Holsteinská Asociácia aj touto formou ešte raz ďakuje všetkým zúčastneným, chovateľom, ako aj generálnemu sponzorovi Sano - Moderná výživa zvierat, s.r.o.
   

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti