Späť

Súťaž o Šampiónku...

Pridané: 10.7.2020 06:48:06 Počet zobrazení: 589

10 Júl 2020

VÁŽENÍ CHOVATELIA,

vzhľadom na situáciu s COVID-19, ktorá ovplyvnila a aj naďalej bude ovplyvňovať náš každodenný život, je mimoriadne zložité plánovať a najmä zrealizovať akúkoľvek hromadnú akciu, výstavy zvierat nevynímajúc.

Z tohto dôvodu sme sa v Slovenskej holsteinskej asociácii rozhodli ponúknuť Vám na rok 2020 „náhradné riešenie“ a zorganizovať  Šampionát kráv holsteinského plemena hodnotením odfotených  plemenníc.

Do súťaže sa bude môcť zapojiť ktorýkoľvek chovateľ holsteinských kráv v Slovenskej republike, ktorý do súťaže o „Šampiónku holsteinského plemena SR 2020“ pošle 3x foto svojej kravy na e-mail: holstein@holstein.sk (pohľad z ľavej, pravej strany a zozadu – pozri nižšie umiestnené foto).

samp 

Kravy nemusia byť pripravené, ostrihané a ani profesionálne nafotené, tak ako je to na obrázkoch!!! Úplne postačí aj obyčajné = dobré foto z mobilného telefónu, z ktorého bude možné zviera ohodnotiť.

V prvom rade nám ide o to, aby sme aj  v tomto kalendárnom roku neporušili tradíciu a  našli exteriérovo najkvalitnejšiu holsteinskú dojnicu v SR.

Veríme, že sa zapojíte do tejto súťaže, pošlete foto Vašich kráv najneskôr do 31.7.2020 a napriek zložitej situácii, nájdeme spoločne Najkrajšiu dojnicu = Šampiónku holsteinského plemena SR 2020. Zvieratá (foto) bude hodnotiť zahraničný rozhodca.

Každý chovateľ môže do súťaže poslať foto maximálne 2 kráv (nezabudnite uviesť úplné ušné číslo zvierat, napr. SK000812715152).

Veľmi sa tešíme na fotografie Vašich zvierat.