Späť

Prvé číslo EAAP Info v SK jazyku...

Pridané: 16.2.2022 07:08:04 Počet zobrazení: 350

16 Február 2022

Vážení slovenskí priatelia,

EAAP, Európska federácia pre živočíšne vedy, vydáva dvakrát mesačne spravodaj s medzinárodnými článkami a novinkami v oblasti živočíšnej výroby, chove hospodárskych zvierat, výžive, informácie o ľuďoch, pracovných ponukách, konferenciách, stretnutiach, publikovaných časopisoch atď. EAAP Info je perfektným zdrojom aktuálnych informácií o dianí v Európe.

EAAP

 

2Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, oficiálny zástupca Slovenska v EAAP, sa podujala podporovať sieť odborníkov v zootechnických vedách a živočíšnej výrobe prekladom EAAP Newsletter do slovenčiny s cieľom jeho širšej distribúcie na Slovensku. Za túto významnú službu ďakujeme Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre. Bližšie informácie sú dostupné na stránke: https://fapz.uniag.sk/sk/eaap/ .

Dúfame, že sa vám táto služba, ktorú poskytuje Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre bezplatne bude páčiť. V prípade záujmu o slovenskú verziu EAAP Info neváhajte a navrhnite svojim kolegom a priateľom, aby nás kontaktovali na adrese: radovan.kasarda@uniag.sk.

Prvé číslo EAAP Info v slovenskom jazyku je dostupné:

https://www.eaap.org/wp-content/uploads/2022/01/EAAP_info_sk1_2021.pdf

Druhé číslo EAAP Info v slovenskom jazyku je dostupné:

https://www.eaap.org/wp-content/uploads/2022/02/EAAP_info_sk2_2022.pdf

Príjemné čítanie!

Andrea Rosati

Generálny tajomník EAAP

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti