Späť

Prezentácie zo seminára...

Pridané: 18.10.2019 07:40:00 Počet zobrazení: 1173

18 Október 2019

http://www.mtssro.cz/

Vážení CHOVATELIA,

17. októbra 2019 sa v Agroinštitúte Nitra uskutočnil odborný seminár na tému:  Predpoklady efektívneho holsteinského chovu budúcnosti. Veľmi zaujímavé informácie pripravili a odprezentovali kolegovia z Českej republiky zo spoločnosti MTS spol. s r.o. pod vedením Ing. Vladimíra Novotného PhD.

  • Inseminačná dávka - moderné princípy výroby, kontrola kvality, zdroj pokrokuv plemenárskej práci - Ing. Vladimír Novotný PhD.
  • Hnačkové ochorenia teliat – efektívna prevencia a liečba - Ing. Tomáš Novotný
  • Ako bude vyzerať farmárčenie v USA v roku 2067 - Ing. Vladimír Novotný PhD.

Kliknutím na nižšie umiestnené obrázky si môžete prezentácie otvoriť a stiahnuť vo formáte pdf.

m

t

1

2

 

Video Kravy vs Autá

car

Dr. Frank Mitloehner  vysvetľuje, ako sa emisie skleníkových plynov zo spaľovania fosílnych palív líšia od emisií produkovaných dobytkom. Cieľom je vysvetliť úlohu hospodárskych zvierat v globálnom potravinovom systéme, so zameraním na zmenu podnebia a podporu riešení založených na spolupráci a výskume, ktoré môžu ďalej znižovať emisie.

Prezentácie:

Ing. Vladimír Novotný PhD.

p

Ing. Tomáš Novotný PhD.

h

Farma o 50 rokov...

far

 

Slovenská holsteinská asociácia aj touto cestou ešte raz úprimne ďakuje spoločnosti MTS spol. s r.o. za vysokú úroveň a aktuálnosť odprednášaných tém.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti