Späť

Čo sa stane...

Pridané: 10.6.2013 21:28:00 Počet zobrazení: 2807

10 Jún 2013

Čo sa stane, keď „skrížite - skombinujete“ hit slávnej hudobnej skupiny Beach Boys a mliečnych farmárov...?
Odpoveď je jednoduchá: „vysoko nákazlivé“ - hudobné video, ktoré prinieslo v USA oveľa väčší úžitok pre prvovýrobcov mlieka, než sa očakávalo!
V nadväznosti na túto úspešnú paródiu pesničky "Good Vibrations", Stredozápadná asociácia prvovýrobcov mlieka - Midwest Dairy Association venovala 20 000 dolárov na projekt "Feeding a Nation – Nakŕmime národ". Týmto darom tak poskytla v prepočte 160 000 porcií jedla po celých Spojených štátoch.
"Mlieko a potraviny sú univerzálny prostriedok na zabezpečenie výživy rozrastajúcej sa populácie v USA a ich cenová dostupnosť pre každého je jednou z našich najväčších výziev," vyhlásil Jerry Messer, predseda Dairy Midwest Association. "Ako mliečny farmári vieme, že nesieme spoločnú zodpovednosť za zdravie budúcich generácií a sme odhodlaní byť súčasťou takéhoto riešenia."

Video, ktoré si môžete pozrieť na stránkach SHA, bolo vytvorené s cieľom zvýšiť povedomie verejnosti o záväzku a jedinečnej úlohe prvovýrobcov mlieka v USA, pretože v prvom rade farmári pomáhajú nasýtiť národ kvalitnými potravinami.
Na vytvorení tohto videa - paródie hitu na "Good Vibrations" od skupiny Beach Boys, sa zúčasnilo viac ako 65 mliečnych farmárov zo Stredozápadu USA. Od jeho zverejnenia na YouTube 7. júna 2013 sa naň kliklo už viac ako 77 000 krát. Veríme, že aj Vás toto 3 minutové video zaujme i pobaví...v