Štartujú spoluprácu...

12.12.2013, 00:01, Slovenská Holsteinská Asociácia

Tlačová správa.


Alta a CRV štartujú spoluprácu v šľachtiteľských programoch v USA! (tlačová správa)

Vedúci svetoví dodávatelia bovinnej genetiky Alta a CRV sa dohodli na spolupráci vo svojich severoamerických holsteinských genetických programoch.

Madison , 12. decembra 2013... 
Spolupráca medzi Altou a CRV ponúka lepšie využitie zdrojov vo väčšom meradle a tým aj väčší objem a vyššiu kvalitu genetiky na báze USA vo forme GTPI ™ býkov. Zákazníci firiem Alta a CRV sa budú môcť spoľahnúť na ešte silnejšie a rozmanitejšie portfólio býkov najvyššej kvality na GTPI ™ báze, pričom si zameranie šľachtenia u oboch organizácií uchová svoju vlastnú identitu. Partnerstvo medzi Altou a CRV ponúka značné výhody v selekčných procesoch, ale obe organizácie budú pokračovať v genetickej selekcii na základe svojej vlastnej šľachtiteľskej filozofie.

Spolupráca zapadá do stratégie...
Spolupráca medzi Altou a CRV je rozšírením a doplnením ich šľachtiteľských programov v Severnej Amerike. " Týmto partnerstvom môžeme posilniť naše portfólio špičkových GTPI ™ býkov ako vo vnútri, tak aj mimo USA. Alta a CRV tak budú robiť v rámci svojej vlastnej šľachtiteľskej vízie a so vzájomným rešpektom. Táto aliancia posilní naše ambície, " hovorí výkonný riaditeľ CRV pre operácie a rozvoj Ate Lindeboom.
Podľa výkonného riaditeľa firmy Alta Paula Hunta " táto spolupráca umožní obom spoločnostiam ďalej investovať do genetiky a udržať si tak vedúce postavenie v šľachtení vo vzrušujúcej a konkurenčnej ére genomickej selekcie."
Výsledok tejto spolupráce umožní firme Alta naďalej poskytovať svojim zákazníkom celosvetovo bezkonkurenčnú genetickú kvalitu a hodnotu.
Alta a CRV začnú bezprostredne napĺňať zámery tejto spoločnej šľachtiteľskej aktivity.

Alta Genetics                                       CRV
Paul Hunt                                              Ate Lindeboom 
Chief Operating Officer                       Executive Director Operations and Development
phunt@altagenetics.com
                   ate.lindeboom@crv4all.com 
+31 6 511 49 421                                 +31 6 513 16 172

 

 
« Späť


Diskusia: "Štartujú spoluprácu..."
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre