FirstFarms po tretí krát...

18.06.2014, 13:15, Slovenská Holsteinská Asociácia

Adela Vrablecová, www.firstfarms.sk


Spoločnosť FirstFarms Agra M s.r.o. po tretí krát otvorila brány pre verejnosť

   Druhá júnová sobota priniesla so sebou krásne slnečné počasie ako stvorené na rodinný výlet. Autom, na bicykli, ale aj po vlastných, tak prúdili do areálu farmy dojníc v Plaveckom Štvrtku stovky účastníkov Dňa otvorených dverí.

Aby sme boli presní, 3. Dňa otvorených dverí sa zúčastnilo 1500 hostí počas soboty a 1250 detí z 12 materských škôl, 5 základných škôl vo štvrtok a piatok. O tom, že išlo o akciu naozaj pre všetky vekové skupiny, sme sa presvedčili na vlastné oči. Tak ako si prišli na svoje deti nosením sa na koňoch, hľadaním cukríkov v kontajneri s obilím, skákaním do slamy či loptovými hrami, tak aj dospelí prehliadkou samotnej farmy priamo v prevádzke, či chutným a osviežujúcim občerstvením.

Obhliadky farmy s odborným výkladom boli organizované o 11:00 a o 13hod. a začínali základnými informáciami o farme. Sprievodcovia z FirstFarms odpovedali na laické aj odborné otázky všetkým zvedavcom. V skratke zhrnuté, kto sa chcel niečo dozvedieť o živote veľkej farmy, mal v tento deň príležitosť.

Atmosféru na DOD dokumentujú aj tieto momentky:


 

 
« Späť


Diskusia: "FirstFarms po tretí krát..."
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre